Biz Kimiz?

    Kurulduğu günden bugüne kadar başta Karakoçan bölgesi olmak üzere Elazığ ve çevre illerde faaliyet gösteren Nokta İnşaat, hep daha iyisi için çalışmaktadır.Sahip olduğu ekipmanları, alanında uzman çalışanları ve iyi proje iyi iş vizyonu ile hareket eden Nokta İnşaat bölgede öncü konumundadır.

Firmamızın “sürekli gelişim ve inovasyon” değerine binayen sürekli olarak kendimizi geliştiriyor, sizlerin talepleri doğrultusunda işlerimizde yapılabilecek en iyi işi yapma ve yeniliklerle zenginleştirme şabasındayız.

İnovasyonun beraberinde getirmiş olduğu araştırma ve geliştirme çabası, mevcut kalıpların dışına çıkmak gerektiğini lakin kalıpların dışına çıkarken de kalite ve işçiliği de aynı oranda geliştirmemizin gerekliliğini ortaya koydu. Bizler sıradan değiliz, gerek işlerimiz, gerek mimari çizimlerimiz ve gerekse de malzeme ve işçilikteki kalitemiz ile sektöre öncelikle kendi bulunduğumuz çevrede sonrada çevre illerde lider konumdayız.

Bu lider duruşumuzu ve bilgimizin kaynağının siz değerli müşteriler olduğunun farkındayız. Bu yüzden sürekli olarak müşteri odaklı çalışmalar içerisindeyiz. Gayrimenkul alım ve satımlarınızda, arsa alım ve satımlarınızda, kat karşılığı arsa satışlarınızda ve inşaat ile ilgili tüm işlerinizde sizlerin her zaman yanınızdayız…

Misyonumuz

Modern bilgileri Türk kültürüne özgü değerlerle bütünleştirerek, sürdürülebilir farkındalık oluşturarak, bireyler, şirketler ve kurumlar üzerindeki somut etkisi ölçülebilen değişim, gelişim ve dönüşüme öncü olmak…

Vizyonumuz

Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

GÜVEN

Firmamız Elazığ merkezde bir çok projeye imza atarak, sektörde en güvenilir firmalar arasındadır.

KALİTE

Uzmanlığımız olan inşaat sektöründe her zaman en gelişmiş teknolojiyi ve hep vatandaşımıza en uygun çözümü sunmayı hedefliyoruz.

YENİLİKCİ VE MODERN

Nokta İnşaat, yenilikçi ve modern yaşam alanlarını uzman personeliyle hızla hayata geçirmektedir.

HUZUR

Doğayla iç içe, yeşilin ve mavinin gözlerinizi yoracağı, mükemmelliğin standart sayıldığı yepyeni yaşam alanları oluşturmayı hedefliyoruz.

© Copyright 2020 İrfanoğlu Medya